header_praca

Ogloszenia o pracę

Firma Gitary Mayones z Gdańska poszukuje pracowników na stanowisko SZLIFOWANIA elementów gitar.

Opis stanowiska:

– przygotowanie elementów (korpus oraz szyjka) do szlifowania
-szlifowanie wstępne elementów
– szlifowanie finalne i przygotowanie instrumentu do malowania
– bejcowanie drewna wg specyfikacji
– realizowanie zadań w oparciu o ściśle wyznaczoną kolejność, sposób szlifowania oraz jakość
– autokontrola – przeprowadzanie kontroli elementów wyszlifowanych przed przekazaniem ich na dalsze stanowiska

Wymagamy:

– wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe (mile widziane stolarstwo)
– doświadczenie w pracy z ręcznymi szlifierkami oscylacyjnymi, papierem ściernym
– umiejętności manualnych, wysokiej dokładności
– samodzielności na stanowisku pracy / dobra organizacja pracy,
– komunikatywność
– mile widziana umiejętność gry na gitarze elektrycznej lub basie.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
– dla osób spoza Gdańska, pomoc w zakwaterowaniu,
– pracę w ciekawej branży,
– możliwość zdobycia doświadczenia na różnych innych stanowiskach w firmie,
– pracę wśród miłych ludzi, których pasją są instrumenty,
– atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”.

Start typing and press Enter to search